top of page
mariola.png

                                                              Mariola Hauke 

Mam na imię Mariola, jestem prawnikiem a przede wszystkim mamą małej Klary. Od ponad 15 lat mieszkam i pracuje w Brukseli. Mówię w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim i niemieckim.  Podczas pandemii znalazłam ogłoszenie na jednym z portali, na którym znajdowała się informacja, że poszukiwani są wolontariusze do nauki języka angielskiego, na które odpowiedziałam.  Każda osoba której opowiedziałam o projekcie dołączała bez chwili zastanowienia. Każdy z nas ma coś, co może podarować innym.

 

 „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. (Albert Schweitzer)

jud.png

                                                   dr Judyta Pawliszko

 

Nauczyciel języka angielskiego, wykładowca na Uniwersytecie Rzeszowskim

 

Jestem nauczycielką języka angielskiego z wieloletnim stażem. To właśnie doświadczenie z pracą z dziećmi i studentami pozwoliło mi na dojrzenie potrzeby wzajemnej zależności i wsparcia pomiędzy dziećmi z domu dziecka a studentami - wolontariuszami. Dzięki Study Buddy, studenci nabywają doświadczenia w nauczaniu języka obcego oraz doskonalą swój warsztat pracy. Study Buddy to nie tylko forma wolontariatu, ale też coś więcej. To codzienna świadomość bycia potrzebnym w kreowaniu czyjejś nowej, lepszej rzeczywistości.

KHarasik_edited.jpg

                                                 Kamila Harasik - Smolińska

Head of People and Culture, Career Coach

Jestem doradcą zawodowym oraz ekspertem z obszaru szeroko rozumianego HR. Największą radość sprawia mi praca z ludźmi a szczególnie wspieranie ich w kształtowaniu wymarzonej ścieżki kariery - i tym zajmuję się w Study Buddy, wspieram zarówno młodzież z domów dziecka jak również naszych wolontariuszy!

Poza pracą zawodową swój czas poświęcam rodzinie. Z wykształcenia jestem Ekonomistką, absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego.

ja.png

                                               Katarzyna Czuchra

Jako jedna z pierwszych wolontariuszek zauważyłam jak duże jest zapotrzebowanie na pomoc dzieciom, które wychowują się w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Moim marzeniem jest pomóc jak największej liczbie dzieci, które nie mają idealnego startu w dorosłość. 

Na co dzień jestem prawnikiem w globalnej korporacji, po godzinach pracy poświęcam się rozwijaniu Study Buddy, implementowaniu nowych pomysłów - sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Przed nami dużo pracy ale z tak wspaniałymi wolontariuszami nic nie jest w stanie nas zatrzymać! 

bottom of page